عنوان(پکیج 300 نمونه شیت معماری با فتوشاپ)

شیت بندی معماری یعنی ارائه کار نهایی از مدارک لازم پروژه از جمله: رندر، نما، مقطع، دیتیل و ... که این موارد بسته به پروژه تغییر می کند. در واقع شیت بندی و نحوه ی پرزانت آن از اصول معماری می باشد که بنابراین لازم است در این مورد نیز دانشجویان معماری ودانلود شیت بندی,شیت بندی معماری,نمونه شیت بندی,طراحی پوستر معماری,نمونه پوستر معماری,خرید 300 نمونه شیت بندی,شیت بندی حرفه ای|50699865|fxi1759096|اف اِکس
هم اکنون فایل با مشخصه ی پکیج 300 نمونه شیت معماری با فتوشاپ وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شیت بندی معماری یعنی ارائه کار نهایی از مدارک لازم پروژه از جمله: رندر، نما، مقطع، دیتیل و ... که این موارد بسته به پروژه تغییر می کند. در واقع شیت بندی و نحوه ی پرزانت آن از اصول معماری می باشد که بنابراین لازم است در این مورد نیز دانشجویان معماری و عمران و سایر افراد علاقمند به این مباحث تسلط کامل داشته باشند.


شیت بندی و جاگذاری نقشه ها یکی از مهم ترین قسمت‌های یک پروژه محسوب می‌شود که در نحوه‌ی ارایه‌ی طرح مورد نظر اهمیت بسزایی دارد.


دیدن و تحلیل نمونه شیت های حرفه ای باعث میشود با ایده و الهام گرفتن از آن ها ، کیفیت کار و پرزانته پروژه بالا رفته و پرزانته ای حرفه ای داشته باشید


ما در اینجا 300 نمونه شیت بندی متوسط تا حرفه ای ایرانی و خارجی که توسط دانشجویان و معمارها با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده را گرد آوری کرده ایم و در قالب 3 پارت 100 عددی ارایه میشود. لازم به ذکر است کلیه ی پروژه ها قابلیت پلات گرفتن بصورت شیت 100*50 را دارا می باشند.نمونه شیت بندی موجود در پکیج :


توضیحات فایل :


نام محصول: پکیج 300 شیت معماری با فتوشاپ


حجم فایل : 37 مگابایت

راهنمای خرید

1- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید
2- آدرس ایمیل خود را وارد نمائید
3- دکمه پرداخت را کلیک نمائید
در این مرحله شما به سایت بانک هدایت می شوید که توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید.
توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید چند لحظه صبر کنید سپس بر روی تکمیل خرید کلیک نمایید و پرداخت شما تائید گردد ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک بر روی گزینه تکمیل خرید کلیک نکنید و به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.
4- پس از پرداخت موفق به سایت هدایت می شوید و لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز می توانید این رمز را مشخص کنید برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک راهنمایی لازم را دریافت نمائید
مطالب دیگر:
🔍معماری عامیانه و جایگاه آن در تاریخ معماری ایران🔍معماری فضای سه بعدی🔍مونوگرافی ایل بختیار (بررسی ساختار فرهنگی- اجتماعی)🔍مونوگرافی روستای اخترآباد🔍مونوگرافی روستای حصاربن🔍(گزارش كارآموزی) صنایع چوب🔍تحقیق با موضوع اسیلوسکوپ ها🔍تحقیق قالب ورد با نام ابنیه سنتی ایران🔍ابنیه و آثار تاریخی ایران بعد از اسلام🔍اتصال خورجینی و ضرورت تغییر در نگرش‌ها🔍اتصال قالبهای فلزی🔍اتصالات کف ستون ، محاسبه و روشهای اجرای آن🔍تحقیق اثرات نور در طبیعت🔍تحقیق ریسک و بازده🔍تحقیق اجرا، تیرها و شمع ها🔍بررسی اجرای آسفالت گرم🔍مقاله اجزاء ساختمان (پی نواری)🔍مقاله احداث باغ در اراضی شیبدار🔍تحقیق در مورد ازمكانیك خاك وآز🔍اندازه گذاری و تلرانس گذاری هندسی🔍تحقیق آب بند ها🔍تحقیق آبهای زیرزمینی🔍تحقیق با موضوع پول شویی🔍تحقیق آثار تاریخی قزوین🔍مقاله آثار معمار ژاپنی کنزو