عنوان(پاورپوینت آشنایی با طراحی کانسپت در معماری)

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات14حجم1743/728 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته معماری در قالب 14 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش سانتیاگو کالاتراوا یک چهره غیر معمولی است. او در سال 1951 در اسپانیا بپاورپوینت طراحی کانسپت,دانلود پاورپوینت طراحی کانسپت,پاورپوینت درباره طراحی کانسپت|42093460|fxi1759096|اف اِکس
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت آشنایی با طراحی کانسپت در معماری وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات14حجم1743/728 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود جهت رشته معماری در قالب 14 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

سانتیاگو کالاتراوا یک چهره غیر معمولی است. او در سال 1951 در اسپانیا به دنیا آمد. قبل از گرفتن مدرک معماری، در والنسیا هنر را مطالعه می کرد. او مهندسی عمران را در موسسه فدرال تکنولوژی سوئیس در زوریخ مطالعه کرد.

او در سال 1981 دکترای خود را با تزی با عنوان (( به هم امیختن قابها فضایی)) کسب کرد. در آن زمان وقتی که چند معمار معروف ادعا نمودند که خود درس خوانده اند(بدون گذراندن تحصیلات دانشگاهی)،یکی از موفقیت های کالاتراوا پیشینه آکادمیک وی بود. سانتیگو کالاتراوا این بار ایده ساختمان خود را از چرخش بدن انسان گرفت و تابی همچون این پیچش در سازه ایجاد کرد.


فهرست مطالب
(Turning Torso)کالاتراوا
سیوداد د لاس آرتس د لاس سیناس والنسیا اسپانیا
موزه هنر میلواکی
کالاتراوا
مرکز هنر های خاور دور
اوسانوس
دانشکده نیروی هوایی
(Eden)ادن
برجهای کاکتوس
مار کبری


"

مطالب دیگر:
روشهای ابراز احساسات نظرات و افکار کودکان پیرامون حادثهروشهای ارزیابی چاقی در گروه های مختلفروشهای ارزیابی وزن شاخصهاروشهای افزايش كيفيت پيشنهادهاروشهای اندازه گیری آنزیم و مکانیسم کاتالیز آنزیمیروشهای بارگذاری و تحلیل لرزه ای شریانهای حیاتیروشهای تحقیق در اقتصاد کشاورزیروشهای تحقیق کمی و کیفیروشهای تحقیق و تئوری حسابداریروشهای تصفیه فاضلاب صنعتیروشهای تصویر برداری در تشخیص سنگ کلیهروشهای تولید و کارگاه ریخته گریروشهای جديد مانيتورينگ جنينروشهای حل معادلات کان شمروشهای سنجش نسبت درصد چربی شيرروشهای گرد آوری اطلاعاتروشهای مختلف انجماد زدائی در فرآورده های دریائیروشهای مقابله با جنگ نرمروشهای مقابله با زلزله در ساختمانهاروش های برآورد نیاز به مسکنروشهاي اجراي پرسشنامهروشهاي انتشار اطلاعات در شبکه‌هاي حسگر بيسيمروشهاي انتقال بتنروشهاي اندازه گيري و تعيين مقدار كروم شش ظرفيتي در نمونه هاي هواروشهاي بازنمايي دانش