عنوان(پاورپوینت آشنایی با نمونه بناهای معماری اسلامی)

توضیحات: فایل پاورپوینت معرفی و آشنایی با نمونه بناهای معماری اسلامی،در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه. بخشی از متن: در این فایل به آشنایی با چند نمونه از بناهایمعماری اسلامی پرداخته شده است. قصر عشرت آباد در سال 1219 به دستور ناصرالپاورپوینت آشنایی با نمونه بناهای معماری اسلامی,کاخ و پادگان عشرت آباد,باغ جهان نما,آرامگاه حافظ,نمادشناسی بنا|32032982|fxi1759096|اف اِکس
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت آشنایی با نمونه بناهای معماری اسلامی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

توضیحات:فایل پاورپوینت معرفی و آشنایی با نمونه بناهای معماری اسلامی،در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:در این فایل به آشنایی با چند نمونه از بناهایمعماری اسلامی پرداخته شده است.

قصر عشرت آباد در سال 1219 به دستور ناصرالدین شاه در محل عشرت آباد در شمال شرقی تهران و بیرون دروازه شمیران ساخته شد ساختمان تهران و بیرون دروازه شمیران ساخته شد . ساختمان کلاه فرنگی پادگان عشرت آباد که در زمان قاجار ساخته شد به صورت برجی زیبا و چهار طبقه است که دارای نمادهایی موزون است . پوشش سخت طبقه آخرین آن شیروانی است و طبقه سوم آن دارای شاه نشین آیینه کاری و مقرنس می باشد.

و...فهرست مطالب :

کاخ و پادگان عشرت آباد

باغ جهان نما * شیراز

آرامگاه حافظ

تاریخچه آرامگاه

صحن (حیاط) جنوبی

تالار حافظیه

صحن (حیاط) شمالی

نمادشناسی بنا

طراح آرامگاهاین فایل با فرمت پاورپوینت در 41 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.هدیه محصول

فایل پاورپوینت سبک معماری دیکانستراکشن(14 اسلاید)مطالب دیگر:
پاورپوینت استاندارد حسابداری (فعالیتهای ساخت املاک)پاورپوینت اسپم تصویر یا Image spamپاورپوینت اسیدها و خواص آنهاپاورپوینت اصول بازاریابی تلفنی 19 اسلایدپاورپوینت اصول تهویه مکانیکیپاورپوینت اصول کلی دستگاه های آزمایشگاهی تشخیص طبیپاورپوینت در مورد افغانستانپاورپوینت اقتصاد ایران و فرصتهای سرمایه گذاری پساتحریمپاورپوینت اهمیت كارآفرینیپاورپوینت ایمنی در عملیات جابجائی با لیفتراکپاورپوینت ایمنی کار با مواد شیمیاییپاورپوینت بازشناسی گفتار (Speech Recognition)پاورپوینت بدهی های بلندمدتپاورپوینت بررسی خواص نوری و کاربرد آن در کشاورزیپاورپوینت بررسی مقایسه ای الگوهای مقابله با استرس در معتادان خود معرف به مركز آموزشی درمانی فارابی با افراد سالمپاورپوینت برنامه های راهبردی مدیریت منابع آب وزارت نیرو در زمینه مدیریت محیط زیست و كیفیت منابع آبپاورپوینت تئوری های مدیریت كلاسیکپاورپوینت تئوری گاز سادهپاورپوینت تربیت و ضرورت تربیتپاورپوینت تصفیه پیشرفته فاضلاب (حذف فسفر)پاورپوینت تعریف و علل سالمندیپاورپوینت جایگاه و تاثیرات رایانه در زندگی امروزپاورپوینت جمعیت و جمعیت شناسیپاورپوینت حسابداری از استهلاکپاورپوینت خرس و خرس قطبی (تحقیق دانش آموزی)